Menu

Skarżypyta

Skarżypyta to ja. Wkładam kij w mrowisko. Niczego nie żałuję. Narzekam, ile wlezie i krytykuję. Dostrzegam absurdy. Zaklinam rzeczywistość. Obserwuję. I... zmieniam świat.

Zakupy

angola
Ostatnio sporo sprzedaję w Internecie. Na aukcjach, z ustaloną ceną albo przez zwykłe ogłoszenia. I jak to zwykle ja, trafiam na oryginalnych klientów.
Nie wiem czy noszą krawat, bo przecież wiadomo, że klient w krawacie jest mniej awanturujący się. Chyba nie.

Pisownia oryginalna, uprzedzam.

*Klient na regał (ogłoszenie z ustaloną ceną): - Biorę ten regał za 60 zł. Kiedy mogę przyjechać?
*Klient na sweter (dość ciężki, więc wysyłka też trochę kosztuje): - Czy cena do negocjacji za niego ewentualnie? Jak Pan zrobi zniżkę na wysyłkę to zakupię ją, powiedzmy Pocztą Polską paczką ekonomiczną za 5 zł. [...] Dogadam się z Panią jakoś na tą zniżkę czy nie da rady nic zbić z ceny ?
*Klient na torbę (aukcja z ustaloną ceną): - Witam, jaka jest Pana/i cena minimalna? [...] 100 z przesyłką dam :)
*Klient na kurtkę: - wlasciwie jako kolekcjonach wszelakich kurtek tej marki dostepnych w tym serwisie, kupil bym i tą, ale jak dla mnie w dalszym ciągu zbyt drogo, zwracam się z uprzejmą prosbą o poinformowanie mnie kiedy dojdzie Pan/Pani do wniosku, ze nie ma szans na jej sprzedaz w tej cenie, i przedstawienie bardziej atrakcyjnej oferty cenowej :) pozdrawiam
*Klient na kurteczkę (aukcja z ustaloną ceną): - zgodzi sie Pani na 120zl juz z wysylka listem poleconym priorytetowym w kopercie babelkowej? przelew robie od razu
*Klient na koszulkę (aukcja z ustaloną ceną): - witam, jestem z WWA, gdzie można byłoby odebrać longsleeve'a? czy za 70zł pójdzie?
*Klient na kurtkę: - Witam w ogłoszeniu jest podana informacja, że jest pani / Pan z warszawy - czy jest szansa na przymierzenie przed ewentualnym zakupem ??? Kurtka bardzo się podoba mojej zonie i jeśli będzie pasowała na pewno ja kupimy :)))) czekam na info, pozdrawiam
*Klient na sweterek: - Witam, oferuję za sweterek 110 zl wraz z przesylka przy natychmiastowej wplacie na konto co Pan/Pani na to?
*Klient na t-shirt: - Witam.Czy jest to oryginał.Oryginalne produkty tej marki to naprawdę dobra jakość.Pozdrawiam.
*Klient na łóżko: - To ja poproszę o zniżkę 100 zł. Bo tyle mnie będzie dojazd kosztował.
*Klient na ochraniacz samochodowy (ogłoszenie z ustaloną ceną): - Poprosze :) za 7 zl Pani sprzeda? w centrum lub na trasie metra możemy się spotkać?
*Klient na spodnie (ogłoszenie z ustaloną ceną): - Nie chcesz moze wymienic na cos innego tez nowego?
*Klient na sweter (ogłoszenie z ustaloną ceną): - Czy byłaby pani zainteresowana zamianą na kurtkę+koszulę tej marki z mojej oferty? dziękuję, pozdrawiam
===
A jak Wy się zachowujecie, wchodząc do sklepu lub kupując w Internecie? Czy tylko ja nie proszę o zniżkę, darmową wysyłkę? Nie ustalam sobie swoich cen? Bo dla mnie za drogie. Nie proszę o zmianę adresu odbioru osobistego?
Jakaś dziwna jestem. Wchodzę, kupuję. Albo wchodzę i nie kupuję. Bo brzydkie lub za drogie.
Albo klikam i kupuję. Potem płacę i już. I czekam na przesyłkę.
To takie niedzisiejsze.Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • 45gogula

    takie normalne, pasuje=kupuję , a jako że czasami też coś sprzedaję bo zbędne czy coś, to
    takich klientów też trafiam, a jeszcze jak mówię "nie" to obraźliwym tekstem rzucą

  • angola

    @45gogula - klienci z fochem najgorsi ;)

© Skarżypyta
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci